O Nás

Kompletný Servis Plochých Striech Od 1994

O NáS

Sme Tu Pre Vás

Firma EKOIZOL pracuje v slovenskom stavebníctve od roku 1994. V roku 2000 sme sa transformovali na EKOIZOL spol. s r.o.

Našim hlavným zameraním sú stavebné hydroizolácie a zatepľovanie plochých striech. Mnoho rokov sme jeden z lídrov medzi firmami zaoberajúcich sa problematikou opravy plochých striech.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Prijateľné ceny, kvalitná práca a materiál s dlhoročnou životnosťou pri novostavbách a rekonštrukciách sú toho garanciou. Presvedčilo sa o tom už veľké množstvo našich partnerov.

Kvalitná oprava strechy uchráni ich majiteľov pred nečakanou investíciou do ďalšej výmeny strešného plášťa. Komplexná oprava strechy alebo výmena strechy sa musí bezpodmienečne vykonať na základe prieskumu strešného plášťa. Až po vykonaní obhliadky na streche je možné vypracovať racionálny a efektívny návrh na opravu strechy alebo výmenu strešného plášťa. Spoluprácou s nami získate spoľahlivosť a komplexnosť služieb od analýzy a identifikácie potrieb, vypracovanie technického riešenia až po realizáciu vlastnými prostriedkami a personálom.

Ponúkame kompletný servis plochých striech

Sme jeden z lídrov medzi firmami zaoberajúcich sa problematikou plochých striech s dlhoročnou tradíciou.

PRE BYTOVÉ DOMY

PRE VÝROBNÉ OBJEKTY

PRE rODINNÉ DOMY A GARÁŽE

Potrebujete opraviť pôvodnú hydroizoláciu?

Pri oprave hydroizolačnej vrstvy sa kladie dôraz na 100% vodotesnosť. Iba kvalitné materiály a bezchybne vykonaná práca zaručí požadovaný výsledok.

Na jeho dosiahnutie potrebujeme vykonať opravu v dvoch vrstvách. 1 vrstva – podkladový hydroizolačný pás bez posypu slúži ako prepojenie starej lepenky s novou hydroizoláciou. 2 vrstva s minerálnym posypom ktorá je chránená UV žiareniami.

V našich klimatických podmienkach sa používajú modifikované asfaltové pásy APP alebo SBS, ktoré sú zaradené medzi pásy najvyššej kvality. Týchto pásov podľa množstva prísad môže byť od – 25°C do 110°C.

Výber konkrétneho druhu pásu závisí okrem iného aj od konštrukcie daného objektu.

Plánujete zatepliť?

Správna voľba. Vedeli ste, že Vám cez strechu uniká cca 25% tepla? Správnym zateplením strechy dojde nielen k úspore financií na kúrenie, ale aj k zvýšeniu komfortu bývania v bytoch na najvyššom poschodí počas letných mesiacov, kedy dochádza k prehrievaniu strešných panelov.

Od roku 2005 navrhujeme a používame na zateplenie striech bytových domov PIR – panely, ktoré v súčasnosti predstavujú najkvalitnejší tepelný izolant ocenený aj na výstave CONECO racio – energia.

Na základe požiadavky vykonáme zateplenie aj minerálnou vlnou resp. EPS polystyrénu.

Novostavby, Opravy, Bytovky, Výrobné Objekty, Vy Nám Poviete, My Tam Prídeme.

Sme Tu Pre Vás!

KontaKt

SÍDLO FIRMY

Majerská cesta 10, B.Bystrica, 974 01

ZAVOLAJTE NÁM

0905-518-772

POŠLITE EMAIL

ekoizol@ekoizol.sk